Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen616,47OSEBX.OSE0,84%
FTSE 1006 855,02I:UKX.FTSE-0,58%
DAX11 868,33I:DAX.GER0,21%
OMXN401 639,30OMXN40.OMX1,10%
Dow Jones17 712,66I:DJI.DJ0,19%
S&P 5002 061,02I:SP500.SP0,24%
Nasdaq Comp.4 891,22I:COMP.NAS0,57%
Nikkei 22519 285,63NI225.OSA-0,95%
Hangseng24 486,20I:HSI.HSI-0,04%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
RomReal11,11%1,90
Royal Carib ...8,25%630,00
Nordic Semi ...6,69%51,00
Oceanteam S ...6,67%5,92
Awilco LNG6,21%9,24
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
Siem Shipping-20,00%72,00
Wilson-10,74%12,05
Cecon-10,00%0,18
Norwegian E ...-8,33%0,55
Petrolia-6,77%6,06
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
Statoil441,76 mill.0,35%
Norsk Hydro277,60 mill.0,62%
Marine Harvest270,61 mill.1,04%
Royal Carib ...268,74 mill.8,25%
Yara Intern ...262,54 mill.0,69%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år1,49-0,15%
Nibor 3 mnd1,49-0,67%
Nibor 6 mnd1,410,00%
Euribor 1 år0,20-1,00%
US Bond 5Y1,43-2,57%
US Bond 10Y1,95-2,24%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar7,97060,71%
Euro8,67510,90%
Svenske kroner92,65000,64%
Britiske pund11,85401,00%
EUR v. USD1,08850,11%
USD v. JPY119,1700-0,04%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot56,09-4,69%
Gull (AM)1 198,00-0,94%
Sølv16,93-0,81%
Palladium748,00-3,61%
Brent Front Month56,13-5,17%
WTI Front Month48,37-5,95%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

DatoHendelseTicker
27 marFørste dag eks. ...SADG
27 marFørste dag eks. ...SOR
27 marFørste dag eks. ...SPOG
27 marFørste dag eks. ...TELIO
27 marFørste dag eks. ...JAEREN
27 marÅrsrapportASC
27 marÅrsrapportAVINOR
27 marÅrsrapportCXENSE
27 marÅrsrapportSSHIP
27 marÅrsrapportSBHE
Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer