Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen609,27OSEBX.OSE0,00%
FTSE 100-I:UKX.FTSE-
DAX-I:DAX.GER-
OMXN40-OMXN40.OMX-
Dow Jones18 096,90I:DJI.DJ-0,58%
S&P 5002 098,53I:SP500.SP-0,44%
Nasdaq Comp.4 967,14I:COMP.NAS-0,26%
Nikkei 22518 751,84NI225.OSA0,26%
Hangseng24 193,20I:HSI.HSI-1,11%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
--
--
--
--
--
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
--
--
--
--
--
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
--
--
--
--
--
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år1,50-
Nibor 3 mnd1,362,21%
Nibor 6 mnd1,290,78%
Euribor 1 år0,23-
US Bond 5Y1,59-0,41%
US Bond 10Y2,120,00%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar7,79750,22%
Euro8,6126-0,03%
Svenske kroner93,2400-0,21%
Britiske pund11,88300,13%
EUR v. USD1,1049-0,27%
USD v. JPY119,83000,10%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot60,31-0,23%
Gull (AM)1 204,25-
Sølv16,21-0,14%
Palladium826,00-
Brent Front Month60,42-0,21%
WTI Front Month51,670,27%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

DatoHendelseTicker
5 marFørste dag eks. ...HLNG
5 marKvartalsrapport - Q4ENBU
5 marÅrsrapportMOBK
5 marKvartalsrapport - Q1SAS
9 marOrdinær generalf ...NANO
10 marUtbytte utbetali ...HSPG
10 marOrdinær generalf ...SBBIG
10 marÅrsrapportSBBIG
11 marUtbytte utbetali ...HYARD
11 marUtbytte utbetali ...AVANCE
Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer