Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen563,77OSEBX.OSE0,78%
FTSE 1006 707,42I:UKX.FTSE0,49%
DAX9 531,11I:DAX.GER-0,14%
OMXN401 307,11OMXN40.OMX0,61%
Dow Jones-I:DJI.DJ-
S&P 500-I:SP500.SP-
Nasdaq Comp.-I:COMP.NAS-
Nikkei 22514 404,99NI225.OSA-0,97%
Hangseng22 562,80I:HSI.HSI0,24%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
RomReal27,45%1,30
Byggma9,62%28,50
Solvang7,98%23,00
Transeuro E ...6,25%0,17
Norwegian E ...6,25%0,17
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
TTS Group-11,67%5,83
MultiClient ...-10,64%2,10
Apptix-8,85%3,50
Siem Shipping-8,00%69,00
Nickel Moun ...-6,82%2,05
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
TGS-NOPEC G ...333,58 mill.2,93%
Statoil256,30 mill.0,53%
Marine Harvest239,70 mill.-0,83%
Telenor209,51 mill.1,65%
Subsea 7171,50 mill.3,52%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år2,87-
Nibor 3 mnd1,750,00%
Nibor 6 mnd1,850,54%
Euribor 1 år0,610,83%
US Bond 5Y1,78-0,89%
US Bond 10Y2,730,63%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar6,00540,19%
Euro8,28790,10%
Svenske kroner91,26000,15%
Britiske pund10,07800,21%
EUR v. USD1,3801-0,09%
USD v. JPY102,5000-0,03%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot109,940,74%
Gull (AM)1 283,500,00%
Sølv19,06-2,06%
Palladium786,00-
Brent Front Month109,900,72%
WTI Front Month102,110,66%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer