Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen567,12OSEBX.OSE3,38%
FTSE 1006 372,33I:UKX.FTSE1,68%
DAX8 886,96I:DAX.GER1,94%
OMXN401 306,06OMXN40.OMX2,25%
Dow Jones16 614,81I:DJI.DJ1,31%
S&P 5001 941,28I:SP500.SP1,96%
Nasdaq Comp.4 419,48I:COMP.NAS2,40%
Nikkei 225-NI225.OSA-
Hangseng23 088,58I:HSI.HSI0,08%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
Norwegian E ...45,65%2,68
Polaris Media20,73%23,30
NattoPharma16,74%12,55
Jinhui Ship ...11,85%15,10
Golden Ocea ...11,27%7,70
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
Cellcura-26,00%0,37
Eqology-13,25%1,31
Atlantic Pe ...-13,23%70,50
Electromagn ...-5,73%3,62
Havyard Group-5,12%27,80
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
Statoil768,49 mill.4,77%
Norsk Hydro431,37 mill.4,98%
DNB391,53 mill.3,28%
Telenor330,35 mill.2,54%
Yara Intern ...298,33 mill.2,38%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år2,127,76%
Nibor 3 mnd1,630,61%
Nibor 6 mnd1,680,60%
Euribor 1 år0,340,59%
US Bond 5Y1,432,56%
US Bond 10Y2,231,94%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar6,57050,17%
Euro8,3499-0,54%
Svenske kroner90,7600-0,66%
Britiske pund10,5860-0,18%
EUR v. USD1,2708-0,65%
USD v. JPY107,02000,06%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot86,421,32%
Gull (AM)1 251,750,87%
Sølv17,510,61%
Palladium771,001,98%
Brent Front Month--
WTI Front Month--
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer