Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen648,98OSEBX.OSE0,16%
FTSE 1006 927,58I:UKX.FTSE-0,84%
DAX11 327,68I:DAX.GER-2,51%
OMXN401 578,52OMXN40.OMX-2,31%
Dow Jones17 928,20I:DJI.DJ-0,79%
S&P 5002 089,46I:SP500.SP-1,18%
Nasdaq Comp.4 939,33I:COMP.NAS-1,55%
Nikkei 22519 531,63NI225.OSA0,06%
Hangseng27 755,54I:HSI.HSI-1,31%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
Agasti Holding39,81%1,44
Havila Shipping15,94%12,00
MultiClient ...12,50%1,35
Archer11,79%2,94
RomReal10,00%2,09
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
SeaBird Exp ...-17,39%0,19
Polarcus-5,88%0,32
Apptix-5,46%1,73
African Pet ...-5,26%0,36
Panoro Energy-5,00%1,14
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
Statoil945,69 mill.1,32%
Seadrill342,94 mill.7,01%
Telenor342,88 mill.-1,03%
Norsk Hydro323,71 mill.-0,75%
Yara Intern ...320,72 mill.-0,68%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år1,520,13%
Nibor 3 mnd1,460,00%
Nibor 6 mnd1,42-1,41%
Euribor 1 år0,17-1,76%
US Bond 5Y1,552,95%
US Bond 10Y2,181,59%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar7,5713-0,23%
Euro8,46220,06%
Svenske kroner90,66000,07%
Britiske pund11,47900,10%
EUR v. USD1,11840,33%
USD v. JPY119,8300-0,26%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot67,562,02%
Gull (AM)1 187,400,71%
Sølv16,540,67%
Palladium794,002,85%
Brent Front Month67,621,76%
WTI Front Month60,763,11%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

DatoHendelseTicker
5 maiUtbytte utbetali ...TIDE
5 maiUtbytte utbetali ...TOM
5 maiUtbytte utbetali ...MEDI
5 maiUtbytte utbetali ...PROTCT
5 maiUtbytte utbetali ...GJF
5 maiKvartalsrapport - Q1AGA
5 maiKvartalsrapport - Q1AEN
5 maiOrdinær generalf ...BXPL
5 maiKvartalsrapport - Q1SBBIG
5 maiKvartalsrapport - Q1BIOTEC
Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer