Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen595,37OSEBX.OSE-0,20%
FTSE 1006 774,70I:UKX.FTSE-0,53%
DAX10 700,06I:DAX.GER-0,35%
OMXN401 507,36OMXN40.OMX0,16%
Dow Jones17 416,85I:DJI.DJ1,31%
S&P 5002 021,25I:SP500.SP0,95%
Nasdaq Comp.4 683,41I:COMP.NAS0,98%
Nikkei 22517 674,39NI225.OSA0,39%
Hangseng24 507,05I:HSI.HSI-0,36%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
Repant15,31%1,13
Serendex Ph ...10,97%9,00
Electromagn ...7,37%4,08
MultiClient ...6,56%1,30
Aqua Bio Te ...4,68%14,55
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
Eqology-19,56%1,81
Oceanteam S ...-18,99%4,82
Frontline-11,17%18,30
NTS-9,52%17,10
African Pet ...-9,23%0,59
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
Statoil378,30 mill.-0,08%
Telenor137,47 mill.-0,89%
Yara Intern ...124,72 mill.-1,20%
DNB115,09 mill.0,00%
Subsea 795,67 mill.-0,54%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år1,26-
Nibor 3 mnd1,320,00%
Nibor 6 mnd1,170,85%
Euribor 1 år0,27-0,37%
US Bond 5Y1,27-1,04%
US Bond 10Y1,75-0,58%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar7,7838-0,46%
Euro8,8256-0,33%
Svenske kroner94,2000-0,38%
Britiske pund11,7370-0,37%
EUR v. USD1,13410,13%
USD v. JPY117,6200-0,61%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot49,470,92%
Gull (AM)1 263,50-0,94%
Sølv16,990,07%
Palladium786,00-
Brent Front Month49,430,61%
WTI Front Month44,970,99%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

DatoHendelseTicker
30 janEkstraordinær ge ...FUNCOM
3 febEmisjon sluttdatoPCIB T
3 febKvartalsrapport - Q4EIKB
4 febKvartalsrapport - Q4BRG
4 febKvartalsrapport - Q4GJEB
4 febKvartalsrapport - Q4GJBB
4 febKvartalsrapport - Q4GJF
4 febKvartalsrapport - Q4HAFS
4 febKvartalsrapport - Q4MHG
4 febKvartalsrapport - Q4RING
Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer