Help
Viser utviklingen på de viktigste indeksene.

Indekser

TickerSiste???table.ITEM_COPY???+/- %
Hovedindeksen645,68OSEBX.OSE0,04%
FTSE 1006 984,43I:UKX.FTSE-0,80%
DAX11 413,82I:DAX.GER-2,26%
OMXN401 627,26OMXN40.OMX-1,94%
Dow Jones18 062,39I:DJI.DJ-0,35%
S&P 5002 116,06I:SP500.SP-0,22%
Nasdaq Comp.5 092,27I:COMP.NAS-0,11%
Nikkei 22520 563,15NI225.OSA0,06%
Hangseng27 424,19I:HSI.HSI-0,11%
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har steget mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Vinnere

Selskap+/- %Siste
Zoncolan30,00%0,52
Blom8,55%29,20
Funcom8,09%1,47
Skiens Akti ...7,92%109,00
InterOil Ex ...7,41%0,29
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har falt mest i verdi inneværende dag. Utviklingen er basert på sluttkurs forrige børsdag.

Tapere

Selskap+/- %Siste
Frontline-11,06%20,90
Polarcus-9,38%0,29
Bionor Pharma-6,01%2,19
Panoro Energy-5,50%1,03
Deep Sea Supply-5,42%3,14
Help
Viser i fallende rekkefølge de aksjene som har vært mest omsatt i kroner inneværende dag. Listen er basert på volum, ikke antall transaksjoner.

Mest omsatt

SelskapOms.+/- %
Statoil705,56 mill.0,00%
Seadrill518,32 mill.-1,52%
DNB473,22 mill.-0,36%
Norsk Hydro472,28 mill.2,85%
Telenor434,23 mill.0,11%
Help
Viser utviklingen på de viktigste rentene.

Renter

InstrumentRente+/- %
Norsk st.oblig 10 år1,510,68%
Nibor 3 mnd1,450,69%
Nibor 6 mnd1,450,00%
Euribor 1 år0,160,63%
US Bond 5Y1,48-1,97%
US Bond 10Y2,10-1,58%
Help
Viser utviklingen på de viktigste valutaene.

Valuta

ValutaSiste+/- %
Amerikanske dollar7,7735-0,35%
Euro8,5397-0,06%
Svenske kroner91,1600-1,06%
Britiske pund11,8930-0,44%
EUR v. USD1,09860,27%
USD v. JPY124,02000,06%
Help
Oljepriser benevnes i USD / fat (ca 158 Liter). Gull er gårsdagens fixing pris morgen (AM) og ettermiddag (PM). Edle metaller (gull, sølv, platina og palladium) angis i USD per troy unse (ca 31,1 g).

Råvarer

RåvareSiste+/- %
Brent Spot65,624,56%
Gull (AM)1 190,400,08%
Sølv16,730,08%
Palladium783,00-0,13%
Brent Front Month65,554,75%
WTI Front Month60,474,84%
Help
Førstkommende finanskalenderhendelser

Finanskalender

DatoHendelseTicker
29 maiUtbytte utbetali ...BWLPG
29 maiUtbytte utbetali ...SIM
29 maiUtbytte utbetali ...STL
29 maiUtbytte utbetali ...PGS
29 maiKvartalsrapport - Q1APCL
29 maiOrdinær generalf ...APCL
29 maiKvartalsrapport - Q1ATOFF
29 maiKvartalsrapport - Q1BERGEN
29 maiKvartalsrapport - Q1BOA
29 maiKvartalsrapport - Q1BOAO
Help
Viser siste nyheter fra ulike kilder.

Nyheter

Help
Viser dine utvalgte instrumenter.

Min Liste

TickerSiste+/-+/- %
Trykk på for å legge til instrumenter
Help
Viser utviklingen i de ulike sektorene/selskapene. Størrelsen er i forhold til dagens omsetning. Fargen angir endring fra gårdagens sluttkurs.

Børsometer